Szkoła promująca bezpieczeństwo

Aktualności, ostatnie wydarzenia

Dzień bezpiecznego internetu – spotkania

W związku z obchodzonym 9 lutego 2017 roku Dniem Bezpiecznego Internetu zorganizowano w naszej szkole spotkania dla uczniów klas pierwszych w dniach 16 i 20 lutego. Prelekcje pod hasłem „Lepszy […]

Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu

Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu to temat przewodni spotkań profilaktycznych, prowadzonych przez Panią Ewę Wątrobę z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Limanowej w dniu 19 stycznia 2017 roku. W […]

W Tymbarku o bezpieczeństwie

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku w dniu 19 stycznia 2017 roku dla młodzieży z Jednostki Strzeleckiej nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS „ Strzelec „ OSW w Tymbarku, […]

Europejski Dzień Prawnika

Europejski Dzień Prawnika odbył się w naszej szkole już po raz drugi. Zajęcia poprowadziła radca prawny Pani Joanna Jańczy – członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie (OIRP Kraków). Zajęcia […]

Pierwsza pomoc z Auto Moto Klubem w Limanowej

W obecnym roku szkolnym Ratownicy Auto Moto Klubu w Limanowej już dwukrotnie gościli w naszej szkole, aby przeprowadzić zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Zajęcia […]

Dzień bezpiecznego internetu

Dnia 12 lutego 2016 roku uczniowie klas pierwszych i drugich policyjnych i wojskowych wzięli udział w prelekcji wygłoszonej przez Pana Jacka Palkę – funkcjonariusza Komisariatu Policji w Zawadce. Tematem spotkania […]

Bezpiecznie na drogach w powiecie limanowskim

W dniu 30 listopada 2015r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej zorganizowana została konferencja podsumowująca projekt “Bezpiecznie na Drogach w Powiecie Limanowskim”. Realizacja projektu trwała sześć miesięcy. W trakcie […]

Wybieram wolność

„Wybieram wolność czyli rzecz o wyjściu z uzależnienia” to tytuł konferencji jaka odbyła się 15 września br. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej. Konferencja dotyczyła szeroko analizowanej w ostatnim […]

Razem tworzymy lepszy internet

Po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. Dnia 10 lutego 2015 roku uczniowie klas pierwszych mieli okazję wysłuchać prelekcji Pana aspiranta Jacka Palki z Komisariatu […]