Szkoła promująca bezpieczeństwo

Aktualności, ostatnie wydarzenia

Tydzień Bezpiecznego Internetu

W dniach 17 – 21 lutego 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu. Jednym z jego elementów był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Jest on obchodzony z inicjatywy Komisji […]

Dzień bezpiecznego internetu – spotkania

W związku z obchodzonym 9 lutego 2017 roku Dniem Bezpiecznego Internetu zorganizowano w naszej szkole spotkania dla uczniów klas pierwszych w dniach 16 i 20 lutego. Prelekcje pod hasłem „Lepszy […]

Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu

Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu to temat przewodni spotkań profilaktycznych, prowadzonych przez Panią Ewę Wątrobę z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Limanowej w dniu 19 stycznia 2017 roku. W […]

W Tymbarku o bezpieczeństwie

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku w dniu 19 stycznia 2017 roku dla młodzieży z Jednostki Strzeleckiej nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS „ Strzelec „ OSW w Tymbarku, […]

Europejski Dzień Prawnika

Europejski Dzień Prawnika odbył się w naszej szkole już po raz drugi. Zajęcia poprowadziła radca prawny Pani Joanna Jańczy – członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie (OIRP Kraków). Zajęcia […]

Pierwsza pomoc z Auto Moto Klubem w Limanowej

W obecnym roku szkolnym Ratownicy Auto Moto Klubu w Limanowej już dwukrotnie gościli w naszej szkole, aby przeprowadzić zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Zajęcia […]

Dzień bezpiecznego internetu

Dnia 12 lutego 2016 roku uczniowie klas pierwszych i drugich policyjnych i wojskowych wzięli udział w prelekcji wygłoszonej przez Pana Jacka Palkę – funkcjonariusza Komisariatu Policji w Zawadce. Tematem spotkania […]

Bezpiecznie na drogach w powiecie limanowskim

W dniu 30 listopada 2015r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej zorganizowana została konferencja podsumowująca projekt „Bezpiecznie na Drogach w Powiecie Limanowskim”. Realizacja projektu trwała sześć miesięcy. W trakcie […]

Wybieram wolność

„Wybieram wolność czyli rzecz o wyjściu z uzależnienia” to tytuł konferencji jaka odbyła się 15 września br. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej. Konferencja dotyczyła szeroko analizowanej w ostatnim […]

Skip to content