Zawody sportowo – obronne – Harnaś

Aktualności, ostatnie wydarzenia

XX Powiatowe Zawody Sportowo – Obronne Harnaś 2019

Powiatowe Zawody Sportowo – Obronne p.k. „Harnaś-2019” otworzyła Pani Jolanta Dunikowska – Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Organizatorzy:     Starostwo Powiatowe w Limanowej, Zespół Szkół im. KEN […]

Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2018”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2018″ otworzył pan Józef Banach w zastępstwie pani Jolanty Dunikowskiej-Wszołek – Dyrektora Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Organizatorzy:– Starostwo Powiatowe w Limanowej,– Zespół Szkół im. […]

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2017”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2017″ w dniu 1 czerwca 2017 roku otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Organizatorzy:– Starostwo Powiatowe w Limanowej,– Zespół Szkół […]

Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2016”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2016″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Zawody odbyły się 2 czerwca 2016 r. na stadionie rezerwowym w Tymbarku. Organizatorzy:– Starostwo […]

Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2015”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2015″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku wraz ze Starostą Limanowskim Panem Janem Puchałą i Wójtem Gminy Tymbark – Pawłem […]

XV Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2014”

XV Jubileuszowe Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2014″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku wraz ze Starostą Powiatu Limanowskiego – Janem Puchałą. Powitała wszystkich przybyłych […]

Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2013”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2013″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Powitała wszystkich przybyłych gości oraz młodzież uczestniczącą w zawodach wraz z opiekunami. Podziękowała […]

XIII Zawody Sportowo-Obronne „Harnaś 2012”

W dniu 21.06.2012 przeprowadzone zostały kolejne XIII zawody sportowo-obronne „Harnaś 2012” zorganizowane przez ZS im. KEN w Tymbarku. Zawody cieszą się dużym powodzeniem ponieważ występowało: 6 drużyn z gimnazjów, 7 […]

Skip to content