Zawody sportowo – obronne – Harnaś

Aktualności, ostatnie wydarzenia

Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2018”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2018″ otworzył pan Józef Banach w zastępstwie pani Jolanty Dunikowskiej-Wszołek – Dyrektora Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Organizatorzy:– Starostwo Powiatowe w Limanowej,– Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku,– Urząd Gminy w Tymbarku,– JS Nr 2007 ZS „Strzelec” im. kap. Paolone OSW Tymbark,– UKS „Tymbark”. Cel zawodów:– popularyzacja sportów obronnych i […]

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2017”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2017″ w dniu 1 czerwca 2017 roku otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Organizatorzy:– Starostwo Powiatowe w Limanowej,– Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku,– Urząd Gminy w Tymbarku,– JS Nr 2007 ZS „Strzelec” im. kap. Paolone OSW Tymbark,– UKS „Tymbark”. Cel zawodów:– popularyzacja sportów obronnych […]

Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2016”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2016″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Zawody odbyły się 2 czerwca 2016 r. na stadionie rezerwowym w Tymbarku. Organizatorzy:– Starostwo Powiatowe w Limanowej,– Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku,– Urząd Gminy w Tymbarku,– JS Nr 2007 ZS „Strzelec” OSW Tymbark,– UKS „Tymbark”. Cel zawodów:– popularyzacja […]

Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2015”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2015″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku wraz ze Starostą Limanowskim Panem Janem Puchałą i Wójtem Gminy Tymbark – Pawłem Ptaszkiem. Organizatorzy:– Starostwo Powiatowe w Limanowej,– Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku,– Urząd Gminy w Tymbarku,– JS Nr 2007 ZS „Strzelec” OSW Tymbark,– UKS „Tymbark”. […]

XV Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2014”

XV Jubileuszowe Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2014″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku wraz ze Starostą Powiatu Limanowskiego – Janem Puchałą. Powitała wszystkich przybyłych gości oraz młodzież uczestniczącą w zawodach wraz z opiekunami. Podziękowała również wszystkim fundatorom nagród i upominków w tym Starostwu Powiatowemu i Radzie Rodziców przy Zespole […]

Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2013”

Powiatowe Zawody Sportowo-Obronne p.k. „Harnaś-2013″ otworzyła Pani Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Powitała wszystkich przybyłych gości oraz młodzież uczestniczącą w zawodach wraz z opiekunami. Podziękowała również wszystkim fundatorom nagród i upominków. Poinformowała również, że jednym z fundatorów pucharów i nagród rzeczowych jest współpracująca z naszą szkołą: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego […]

XIII Zawody Sportowo-Obronne “Harnaś 2012”

W dniu 21.06.2012 przeprowadzone zostały kolejne XIII zawody sportowo-obronne “Harnaś 2012” zorganizowane przez ZS im. KEN w Tymbarku. Zawody cieszą się dużym powodzeniem ponieważ występowało: 6 drużyn z gimnazjów, 7 drużyn dziewczyn ze szkół ponadgimnazjalnych, 16 drużyn chłopców, które przybyły z Mszany Dolnej, Skrzydlnej, Tymbarku, Słopnic, Limanowej i Nowego Sącza. Zawody te są dużym wyzwaniem […]