Strzelectwo i sztuki walki

Aktualności, ostatnie wydarzenia

Strzelectwo sportowe

Młodzież tymbarskiego Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku oraz strzelcy z Jednostki Strzeleckiej nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS „Strzelec” OSW w Tymbarku pod okiem instruktora ppłk. SG Dariusza […]

Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej

Na strzelnicy sportowej w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku, odbył się turniej strzelecki z broni pneumatycznej o Puchar Wójta Gminy Tymbark, którego organizatorami byli: Urząd Gminy w […]

Bieg tropem wilczym

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” dnia 26 lutego 2017 roku tymbarscy strzelcy brali udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – „Tropem Wilczym”, który odbył się w Przyszowej. Bieg […]

I Ogólnopolski Wielobój Strzelecki w Krakowie

W dniu 17 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły odnieśli zwycięstwo w I Ogólnopolskim Wieloboju Strzeleckim poświęconym pamięci gen. Bronisława Kwiatkowskiego. Zawody zostały zorganizowane przez II Oddział Związku Polskich Spadochroniarzy […]

X Turniej strzelecki służb mundurowych

Zawody odbyły się 15 czerwca 2016 roku / środa/ na strzelnicy kulowej w Sowlinach. W zawodach uczestniczyły pięcioosobowe drużyny, reprezentujące daną jednostkę mundurową oraz instytucje z nimi współpracujące. Każdy zawodnik […]

Skip to content