Konkurs strzelecki w 81. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę

Zespół Szkół  im. KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka nr 2007 im kpt. Tadeusza Paolone ZS „Strzelec” OSW w Tymbarku oraz Urząd Gminy w Tymbarku byli organizatorami zawodów strzeleckich z kbks-u  w 81 rocznicę sowieckiej agresji na Polskę -17 września 1939 r.

Zawody odbyły się na strzelnicy LOK-u w Limanowej pod kierownictwem ppłk Dariusza Gizickiego i  st. chor. ZS Stanisława Opacha. Uczestnicy, członkowie tymbarskiego „Strzelca”, którzy są jednocześnie uczniami klas mundurowych Zespołu Szkół  im. KEN w Tymbarku strzelali w pozycji leżącej.

Ta sportowa rywalizacja wpisała się również do Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2020, w którym udział bierze Gmina Tymbark.

Celnym okiem popisali się następujący strzelcy:

I miejsce zdobył Czech Sebastian klasa III B

II miejsce – Janczak Tomasz klasa II B

III miejsce – Wszołek Maksymilian klasa II C

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez kadrę dowódczą tymbarskiego Strzelca i Urząd Gminy w Tymbarku.

Robert Nowak

Skip to content