Szkoła w ruchu

Pływanie

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Wychowanie fizyczne – pozalekcyjne zajęcia sportoweZadanie: PływanieProwadzący zajęcia: Grzegorz Dziadoń, płk Jan DominikCzas zajęć: 45 minKlasa: klasa 1a (o profilu wojskowym) […]

Samoobrona

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Wychowanie fizyczne – pozalekcyjne zajęcia sportoweZadanie: SamoobronaProwadzący zajęcia: Stanisław OpachCzas zajęć: 90 minKlasa: osoby zainteresowane z poszczególnych klas Zajęcia z samoobrony […]

Siatkówka chłopców

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Wychowanie fizyczne – pozalekcyjne zajęcia sportoweZadanie: Piłka siatkowa chłopcówData: 18.02.2014Prowadzący zajęcia: Grzegorz DziadońCzas zajęć: 90 minKlasa: osoby zainteresowane z poszczególnych klas […]

Turystyka

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Wychowanie fizyczne – pozalekcyjne zajęcia sportoweZadanie: Turystyka górskaProwadzący zajęcia: mgr Józef BanachKlasa: osoby zainteresowane z poszczególnych klas W szkole działa Szkolne […]

Gimnastyka

Scenariusz zajęć z gimnastyki dostępny jest tutaj.

Piłka nożna

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Wychowanie fizyczne – zajęcia edukacyjne organizowane w ramach podstawy programowejZadanie: Lekcja piłki nożnejData: 19.03.2014Prowadzący zajęcia: Grzegorz DziadońCzas zajęć: 90 minKlasa: III […]

Mieszane sztuki walki – MMA

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Ruch poza szkołą- zajęcia niezorganizowane.Zadanie: Mieszane sztuki walki W ramach rozwijania swoich zainteresowań i podnoszenia swoich umiejętności, uczniowie klasy III LO […]

Sekcja piłki nożnej

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar:Pozalekcyjne zajęcia sportoweZadanie:Piłka nożnaProwadzący zajęcia: Krzysztof PrzechrztaCzas zajęć: 90 minUczestnicy: Osoby zainteresowane z poszczególnych klas W ramach pozalekcyjnych zajęć sportowych, w hali […]

Łyżwiarstwo

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w TymbarkuObszar: Wychowanie fizyczne – pozalekcyjne zajęcia sportoweZadanie: ŁyżwiarstwoData: 24.01.2014Prowadzący zajęcia: Barbara Rakoczy, Krzysztof PrzechrztaCzas zajęć: 90 minKlasa: klasa 1b (o profilu policyjnym) […]

Skip to content