Sekcja piłki nożnej

Szkoła: Zespół Szkół im Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku
Obszar:Pozalekcyjne zajęcia sportowe
Zadanie:Piłka nożna
Prowadzący zajęcia: Krzysztof Przechrzta
Czas zajęć: 90 min
Uczestnicy: Osoby zainteresowane z poszczególnych klas

W ramach pozalekcyjnych zajęć sportowych, w hali sportowej w Tymbarku, odbył się towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy Zespołem Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku a reprezentacją Gimnazjum Samorządowego w Tymbarku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IA o profilu wojskowym i klasy IIC o profilu policyjnym.

Rywalizacja, pomimo towarzyskiego charakteru meczu, była niezwykle zacięta. Spotkanie pokazało, że aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie i potrafimy efektywnie wykorzystać czas wolny po zajęciach edukacyjnych.
Zajęcia te zostały przeprowadzone w ramach realizowanego w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku Projektu „Szkoła w Ruchu”.

Skip to content