Z przyjemnością informujemy o wynikach „Ogólnopolskiego Konkursu „Geo-Planeta”.
W tegorocznej edycji uczniowie wykazali się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem, osiągając bardzo dobre wyniki.
Laureaci konkursu:
- I miejsce – Patryk Kudasik, klasa 1b
- II miejsce – Mateusz Macheta, klasa 3b
- III miejsce (ex aequo) – Daria Binkiewicz, klasa 1b oraz Jakub Stanek, klasa 3c
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji geograficznych.
Składamy również podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla laureatów konkursu.
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!





