Wyniki konkursu „Geo-Planeta”

Z przyjemnością informujemy o wynikach „Ogólnopolskiego Konkursu „Geo-Planeta”.

W tegorocznej edycji uczniowie wykazali się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem, osiągając bardzo dobre wyniki.

Laureaci konkursu:

  • I miejsce – Patryk Kudasik, klasa 1b
  • II miejsce – Mateusz Macheta, klasa 3b
  • III miejsce (ex aequo) – Daria Binkiewicz, klasa 1b oraz Jakub Stanek, klasa 3c

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji geograficznych.

Składamy również podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla laureatów konkursu.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

Przejdź do treści