Studniówka 2024

Tegoroczna studniówka odbyła się 27 stycznia 2024 roku w sali balowej „Leśna Perła” w Siekierczynie. Część oficjalna rozpoczęła się od powitania uczestników balu po czym przedstawiciele klas maturalnych podziękowali Pani Dyrektor Małgorzacie Ryś, Pani Wicedyrektor Dorocie Dunikowskiej,  wszystkim nauczycielom i wychowawcom klas maturalnych – kl. IV a – p. Justynie Bartusiak, kl. IV b – p. Marcie Jabruckiej- Dyrek i kl. IV c – p. Irenie Ociepce, za trzyletni trud i zaangażowanie. Maturzyści dziękowali również swoim rodzicom, którzy nie szczędzili trudu, aby ich bal studniówkowy był tym niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu życzyła młodzieży wspaniałej zabawy, dokonując tym samym uroczystego otwarcia studniówki.

Po części oficjalnej maturzyści ruszyli na parkiet, aby zatańczyć poloneza. Za oprawę muzyczną tego dnia odpowiadał didżej, który zagrzewał młodzież do zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Skip to content