I miejsce w VII Ogólnopolskim Wieloboju Strzeleckim pamięci gen. Bronisława Kwiatkowskiego

Pewną ręką i celnym okiem po raz kolejny wykazali się uczniowie naszej szkoły podczas prestiżowych zawodów strzeleckich, które odbyły się 23 września 2023 roku w nowoczesnej strzelnicy pneumatycznej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Współorganizatorami VII Ogólnopolskiego Wieloboju Strzeleckiego pamięci gen. Bronisława Kwiatkowskiego byli II Oddział Związku Polskich Spadochroniarzy oraz Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii.

Każdy zawodnik wykonał 20 strzałów z karabinka pneumatycznego oraz 10 strzałów z pistoletu pneumatycznego.

Nasza drużyna w składzie: Krieger Robert IIIB, Patryk Przeciszowski IIC, Dominika Szczepaniak IVB i Paweł Leśniewski IVC

Wyniki:

I miejsce w klasyfikacji drużynowej PPN (pistolet pneumatyczny)

II miejsce w klasyfikacji drużynowej KPN (karabinek pneumatyczny)

II miejsce –  Patryk Przeciszowski w klasyfikacji indywidualnej KPN (karabinek pneumatyczny)

III miejsce – Robert Krieger w klasyfikacji indywidualnej PPN (pistolet pneumatyczny)

Nagrody wręczali: żona generała Bronisława Kwiatkowskiego Pani Krystyna Kwiatkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii prof. dr hab. Sławomir Mazur oraz Prezes Związku Polskich Spadochroniarzy Oddział II Kraków – Piotr Drumlak.

Do zawodów młodzież przygotowali: st. sierż. Robert Kłyk,  ppłk. mgr Dariusz Jeż i mgr Grzegorz Dziadoń. Kierownikiem drużyny był mgr inż. Stanisław Opach

Wszystkim gratulujemy !

Skip to content