Komunikat Internat

Drodzy Rodzice i Uczniowie zapraszamy do Internatu  Zespołu Szkół im KEN   w dniu 3 września  2023. Kwaterowanie rozpoczynamy od  młodzieży klas pierwszych o  godzinie  15.00  do 18.00. Młodzież klas drugich, trzecich i czwartych przyjeżdża od 18.00 do  godziny 20.00.

 Przyjeżdżając do internatu należy zabrać:

• rzeczy osobiste,
• przybory szkolne,
• ewentualnie pościel (poszwa, prześcieradło i poszewka),                                                     

*kubek na herbatę nóż,                                                                                                                    

• dowód osobisty – będący dokumentem do zameldowania na pobyt czasowy.

Opłaty – Internat ZS Tymbark:

• 70 złotych opłata za pobyt miesięczny
• 14 złotych – dzienna stawka wyżywienia razy ilość dni nauki w miesiącu wrześniu
Łączna  kwota do zapłaty w miesiącu wrześniu wynosi  334zł.

Opłaty należy regulować do 15-ego każdego miesiąca  przelewem na konto.

nr konta: 47 8804 0000 0000 0018 5963 0003 Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Informujemy wszystkich ,że wokół budynków  Zespołu Szkół  jest   prowadzony remont generalny i budowa nowych dróg dojazdowych, chodników  i placu parkingu. Ze tego względu obecnie nie ma możliwości pozostawiania samochodów  na terenach objętych  remontem. Dodatkowo jest  utrudniony dojazd pod  budynek internatu  z małą ilością miejsc postojowych. Za utrudnienia przepraszamy! Prosimy aby młodzież klas starszych przyjeżdżała  do  Tymbarku w godzinach podanych w komunikacie.

                                                                                           Józef Banach

Skip to content