Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022-2023

Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Cała społeczność szkolna, zgodnie z tradycją, spotkała się najpierw w kościele parafialnym w Tymbarku, aby uczestniczyć we mszy świętej. Kolejnym punktem tego wyjątkowego dnia była akademia na sali gimnastycznej w budynku szkoły.

Pani Dyrektor Małgorzata Ryś podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2022 – 2023. W swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów oraz podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.

Jak co roku świadectwa z wyróżnieniem odebrali uczniowie klas wojskowych i policyjnych.

Na zakończenie uroczystości uczniowie podziękowali swoim Wychowawcom i Nauczycielom za całoroczny trud nauczania i wychowania.

Fotorelacja dostępna na szkolnym profilu na Facebooku.

Skip to content