Rozpoczynamy nowy projekt z języka angielskiego  pt. ,,TALK & ROLL’’.

W Zespole Szkół im.  Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku rozpoczyna się nowy projekt z języka angielskiego  pt. ,,TALK & ROLL’’.

Projekt ma na celu przełamać bariery uczniów w mówieniu w języku angielskim, doskonaląc umiejętności komunikacji i reagowania językowego. Nowatorskie podejście projektu do nauczania polega na tym, że dużą część godzin lekcyjnych przeznacza się na naukę mówienia. Projekt rozpisany jest na 4 lata od pierwszej do czwartej klasy liceum z wzrastającym poziomem trudności. 

W założeniu lekcje mają być bardziej zróżnicowane i ciekawsze dla uczniów.

Każdego roku zwieńczeniem projektu będzie spotkanie z native speakerem z kraju anglojęzycznego : Anglii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, który sprawdzi umiejętności językowe, akcent i wymowę uczestników projektu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ,, TALK & ROLL’’ do  Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.

Koordynatorzy projektu: Joanna Janota i Bogusława Joniec.

Skip to content