„Mundurowi” finalistami I Olimpiady Gier Planszowych

W dniach 20-21 października w Krakowie, odbyła się I Olimpiada Gier Planszowych. Olimpiadę zorganizował Krakowski Oddział IPN w Krakowie. Nasze liceum reprezentowały 3 drużyny: Smoki, Byki i Mundurowi. Dwie drużyny tworzyli  uczniowie klasy 1C – Kamil Korabik, Sebastian Woźniak, Antoni Burkowicz, Filip Tatara, Michał Smoter, Jakub Stanaszek. Drużyna Mundurowych składała się z tegorocznych maturzystów: Bartosza Bednarza, Sebastiana Rusina i Szymona Woźniaka. Miło nam poinformować, że Mundurowi wygrali etap regionalny i zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Warszawie. Gratulujemy !

Chłopcy grali w gry: Dywizjon 303, Obrona Lwowa i Bitwa o  Warszawę. Uczniów przygotowywała mgr Lucyna Woźniak.

Relacja z wydarzenia na stronie internetowej organizatora: https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/172435,Przystanek-Historia-IPN-w-Krakowie-zmienil-sie-w-salon-historycznych-gier-plansz.html

Skip to content