Zajęcia z przedszkolakami w PSP w Limanowej

Dnia 6 września 2022 roku w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej grupa młodzieży z Jednostki Strzeleckiej nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS Strzelec OSW w Tymbarku, będąca uczniami klas mundurowych naszej szkoły wzięła udział w zajęciach z przedszkolakami. Organizatorem spotkania była Państwowa Straż Pożarna, a jednym z elementów strażacko – wojskowego spotkania było zapoznanie dzieci z działalnością tymbarskiego Strzelca i zajęcia z zasad maskowania oraz malowanie obrazków o tematyce wojskowej.

Przypomnijmy że jednostka tymbarskiego Strzelca podpisała porozumienie o współpracy z Komendantem Powiatowym PSP w Limanowej.

Zajęcia prowadzili: drużynowa ZS Beata Hanusiak, sekcyjna ZS Karolina Słowiak, sekcyjna ZS Aleksandra Bartosik, starszy strzelec ZS Kacper Gumula oraz strzelec ZS Kamil Matała.

Skip to content