Zakończenie roku szkolnego 2021- 2022

Dnia 24 czerwca 2022 roku miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. Cała społeczność szkolna, zgodnie z tradycją, spotkała się najpierw w kościele parafialnym w Tymbarku, aby uczestniczyć we mszy świętej. Kolejnym punktem tego wyjątkowego dnia była akademia na sali gimnastycznej w budynku szkoły.

Swoją obecnością zaszczycili nas:

Pan Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski

Pan dr Paweł Ptaszek – Wójt Gminy Tymbark

Pan Artur Krzak – Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej

Pan mjr Zbigniew Gądek – przedstawiciel Centrum Rekrutacji Wojskowej

Pani Dorota Kiklica – Skarbnik Prezydium Rady Rodziców

Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2021 – 2022. W swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów oraz podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.
W trakcie akademii miały również miejsce podziękowania dla Pani Dyrektor, kończącej swoją pracę na tym stanowisku.

Jak co roku świadectwa z wyróżnieniem odebrali uczniowie klas wojskowych i policyjnych.

Na zakończenie uroczystości uczniowie podziękowali swoim Wychowawcom i Nauczycielom za całoroczny trud nauczania i wychowania.

Skip to content