LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA

Cykl prelekcji nt. klimatu i środowiska w Powiecie Limanowskim dzięki projektowi LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA ,,Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii’’, w którym nasz powiat bierze udział od kwietnia 2021 roku. W dzisiejszym czasie bardzo ważną rzeczą jest aby do tematu klimatu i środowiska podejść w odpowiedni sposób, aby zrozumieć problemy środowiskowe nie tylko lokalne ale także  globalne z jakimi zmierza się nasza planeta. Dlatego tak ważną rzeczą jest odpowiednia edukacja dzieci i młodzieży, odpowiednie przedstawienie problemu a także wskazanie właściwego postępowania, które pozwoli powoli przywracać naturalność naszego środowiska. Dbajmy wszyscy wspólnie o naszą planetę, korzystajmy odpowiednio z zasobów natury, cieszmy się pięknem otaczającego nas świata. Wspólnymi siłami możemy o wiele więcej. Projekt w Powiecie Limanowskim będzie realizowany przez najbliższe 10 lat, więc zapewne jeszcze niejednokrotnie będziemy u Państwa gościć i zachęcać do wspólnych działań.

Przekazano dwa zestawy koszy do segregacji śmieci oraz pojemnik na zużyte baterie. Projekt współfinansowany ze środków UE oraz NFOŚiGW.

Skip to content