Szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców

27 października mieliśmy przyjemność oglądać zmagania uczestników, którzy walczyli o miano najlepszej tenisistki i tenisisty stołowego w naszym liceum. W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział 32 chłopców oraz 5 dziewcząt. Ich celem było jedno – zwycięstwo w każdym meczu.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 13:00 i były rozgrywane systemem do dwóch przegranych w kategorii chłopców i systemem „każdy z każdym” w kategorii dziewcząt. Turniej, pomimo tego, iż był rywalizacją i zaciętą walką przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Po trzech godzinach zmagań zwycięzcy zostali wyłonieni. W tym roku zwyciężyli: w kategorii dziewcząt – Oliwia Grzyb z klasy III d, a w kategorii chłopców – Konrad Kotara z klasy III e.

Warto zaznaczyć, że najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach tenisa stołowego szkół ponadgimnazjalnych, które odbędą się w najbliższym czasie. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, życząc dalszych sukcesów w kolejnych etapach rozgrywek, już na etapie międzyszkolnym.

Wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce – Oliwia Grzyb (kl. III d))

II miejsce – Wioletta Galica(kl. III c)

III miejsce – Emilia Micek (kl. III d)

IV miejsce – Justyna Dulak (kl. III a)

Chłopcy:

I miejsce – Konrad Kotara (kl. III E)

II miejsce – Bartosz Pałka (kl. I B)

III miejsce – Karol Biłos (kl. III E)

IV miejsce – Piotr Mamala (kl. III A)

Skip to content