Zakończenie roku szkolnego 2020 – 2021

Dnia 25 czerwca 2021 zakończyliśmy rok szkolny. Zgodnie z tradycją świętowanie zakończenia roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Tymbarku. Po jej zakończeniu społeczność szkolna spotkała się na placu przed internatem, aby dokonać podsumowania mijającego roku szkolnego. Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek w swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów. Podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Uczniom.
Koniec roku szkolnego to również okazja do tego, by nagrodzić wyróżniających się Uczniów. Najlepsi z nich otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysoką frekwencję oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
Podczas zakończenia roku szkolnego głos zabrali również przedstawiciele młodzieży. Samorząd Uczniowski złożył Wszystkim życzenia odpoczynku, ciepłych i słonecznych wakacji.

Skip to content