Zawody strzeleckie dla upamiętnienia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zawody strzeleckie dla upamiętnienia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowane przez Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku i Gminę Tymbark odbyły 4 marca 2021 roku na strzelnicy pneumatycznej w szkole.

W zawodach, w zawodach które rozgrywały się w kategorii dziewcząt i chłopców, uczestniczyli uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Zawody rozgrywane były w konkurencji – karabin pneumatyczny 10 m.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Paulina Witos

II miejsce – Wiktoria Grzyb

III miejsce – Klaudia Kruczek

Kategoria chłopców:

I miejsce – Jakub Król

II miejsce – Sebastian Czech

III miejsce – Daniel Rydz

Sędzią głównym zawodów był ppłk rez. SG Dariusz Gizicki.

Dziękujemy Gminie Tymbark za ufundowanie nagród.

Skip to content