Wyniki konkursu historycznego – „Co każdy Polak powinien wiedzieć o bitwie warszawskiej”

Judyta Potoniec (3A), Agnieszka Pająk (3A) i Szymon Woźniak (2E), zostali  laureatami konkursu historycznego – „Co każdy Polak powinien wiedzieć o bitwie warszawskiej”. Gratulujemy!

Uczniowie mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną poświęconą tej jakże ważnej bitwie, nie tylko dla historii naszego kraju ale i dla  całej Europy. Jury w składzie:  prof. Beata Kumórkiewicz i prof. Małgorzata  Kulig doceniło profesjonalizm wykonania i aspekt merytoryczny nadesłanych prac. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom  za zaangażowanie i podjęcie tematu. Nagrodami  w konkursie były gry dydaktyczne na temat innej równie ważnej bitwy –  bitwy  pod Monte Cassino. Nagrodzone prezentacje będziecie mogli obejrzeć podczas waszych lekcji historii.

Skip to content