Książki na Święta …

Święta już tuż, tuż… W bibliotece szkolnej czeka na Was śliczna choinka do przeczytania, a pod nią dodatkowo – trzy niespodzianki. Możecie spróbować poszukać tych książek w swoich bibliotekach. Jeżeli się Wam nie uda, po powrocie do szkoły, zapraszam do szkolnej biblioteki. Książka „Prezent” to opowieść o najcenniejszym darze, prezencie, jaki człowiek może ofiarować drugiemu człowiekowi. Jenna dzięki przeszczepionemu sercu, dostała od życia drugą szansę. Ale nie wszystko ułożyło się jak w bajce. Jaki mroczny sekret kryje się w tej historii? Spróbujcie się tego dowiedzieć. Książka „Zabójcze święta”, to zbiór 11 historyjek w klimacie sensacji i kryminału, związanych ze świętami. Tytuły historii to między innymi: Dodatkowe nakrycie, #SamotneŚwięta, Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Jednym słowem dla KAŻDEGO COŚ DOBREGO. No i wreszcie trzecia książka „Jezus”. Ta wyjątkowa i przyjazna w odbiorze biografia Jezusa adresowana jest zarówno do tych, którzy już mają o Nim wiedzę, jak i do tych, którzy dopiero chcieliby Go poznać. Bo przecież gdyby nie ON nie obchodzilibyśmy tych radosnych świąt…

Skip to content