Charytatywny Bieg Mikołajkowy Staś Sułkowski – Postaw Stasia Na Nogi

Lista uczniów, którzy wzięli udział w biegu charytatywnym w dniu 6 grudnia 2020 roku z Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku oraz Jednostki Strzeleckiej nr  2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS “Strzelec” OSW w Tymbarku.

  1. Witos Paulina -ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  2. Hanusiak Beata -ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  3. Tynus Emilia-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  4. Listwan Konrad-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  5. Filus Wiktoria-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  6. Warda Mateusz-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  7. Mucha Krystian-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  8. Bryl Klaudia-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  9. Słowiak Karolina-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  10. Kosmal Oliwia-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  11. Merwart Amelia-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  12. Bartosik Aleksandra-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  13. Musiał Kaja-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  14. Napora Natalia-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  15. Włodarczyk Mariusz-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  16. Stanisław Opach-ZS im KEN w Tymbarku, Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku
  17. Robert Nowak -Jednostka Strzelecka „Strzelec” w Tymbarku – dowódca
  18. Barbara Rakoczy-ZS im KEN w Tymbarku
  19. Anna Rakoczy -ZS im KEN w Tymbarku
  20. Irzyk Tomasz-ZS im KEN w Tymbarku
  21. Maciej Puch-ZS im KEN w Tymbarku
  22. Patryk Smętek-ZS im KEN w Tymbarku
  23. Wojciech Kościelniak-ZS im KEN w Tymbarku
  24. Norbert Satoła-ZS im KEN w Tymbarku
  25. Magdalena Kościelniak-ZS im KEN w Tymbarku
  26. Diana Słowik-ZS im KEN w Tymbarku
  27. Tadeusz Nieć-ZS im KEN w Tymbarku
  28. Aleksandra Pałka-ZS im KEN w Tymbarku
  29. Patryk Ślazyk-ZS im KEN w Tymbarku
  30. Hubert Steskal-ZS im KEN w Tymbarku
  31. Konrad Kasperczak-ZS im KEN w Tymbarku
  32. Jan Leśniak-ZS im KEN w Tymbarku
  33. Jakub Malik-ZS im KEN w Tymbarku
  34. Natalia Wójcik-ZS im KEN w Tymbarku
  35. Marcin Krzysiak-ZS im KEN w Tymbarku
  36. Michał Miśkowiec-ZS im KEN w Tymbarku
  37. Szymon Smętek-ZS im KEN w Tymbarku
  38. Jakub Łacny-ZS im KEN w Tymbarku
  39. Kamil Śmieszek-ZS im KEN w Tymbarku
  40. Dawid Kaczorowski-ZS im KEN w Tymbarku
  41. Hubert Łukasik-ZS im KEN w Tymbarku
  42. Mikołaj Bujas-ZS im KEN w Tymbarku
  43. Maksymilian Wszołek-ZS im KEN w Tymbarku
  44. Jakub Florek-ZS im KEN w Tymbarku
  45. Sebastian Jaśkowiec-ZS im KEN w Tymbarku
  46. Jakub Nowak-ZS im KEN w Tymbarku
  47. Arkadiusz Węglarz-ZS im KEN w Tymbarku
  48. Kacper Wyżycki-ZS im KEN w Tymbarku
  49. Adam Mamala-ZS im KEN w Tymbarku
  50. Mateusz Krzyściak-ZS im KEN w Tymbarku
  51. Dominik Pyka-ZS im KEN w Tymbarku
  52. Konrad Kotara-ZS im KEN w Tymbarku
  53. Kacper Czech-ZS im KEN w Tymbarku
  54. Sebastian Rusin-ZS im KEN w Tymbarku
  55. Kacper Kędroń-ZS im KEN w Tymbarku
  56. Stefanik Mikołaj -ZS im KEN w Tymbarku
  57. Faron Bartłomiej -ZS im KEN w Tymbarku
  58. Filas Jakub-ZS im KEN w Tymbarku
  59. Król Jakub-ZS im KEN w Tymbarku
  60. Maruszewski Bartłomiej-ZS im KEN w Tymbarku
  61. Niedojad Dariusz-ZS im KEN w Tymbarku
  62. Piwowarczyk Kamil-ZS im KEN w Tymbarku
  63. Krzysztof Przechrzta nauczyciel wf-ZS im KEN w Tymbarku
  64. Adrian Sąder-ZS im KEN w Tymbarku
  65.  Kamil Gacek-ZS im KEN w Tymbarku
  66. Radosław Żółtek-ZS im KEN w Tymbarku
  67. Adrian Dyraga-ZS im KEN w Tymbarku
  68. Ablewicz Maria-ZS im KEN w Tymbarku
  69. Hankus Amelia -ZS im KEN w Tymbarku
  70. Kaczmarczyk Aleksandra -ZS im KEN w Tymbarku
  71. Kania Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  72. Konopka Marta -ZS im KEN w Tymbarku
  73. Mus Weronika -ZS im KEN w Tymbarku
  74. Pułka Julia -ZS im KEN w Tymbarku
  75. Szczepaniak Dominika -ZS im KEN w Tymbarku
  76. Uczniak Marcelina -ZS im KEN w Tymbarku
  77. Domek Barbara -ZS im KEN w Tymbarku
  78. Filipowicz Paulina -ZS im KEN w Tymbarku
  79. Grzyb Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  80. Kruczek Klaudia -ZS im KEN w Tymbarku
  81. Matyga Paulina -ZS im KEN w Tymbarku
  82. Nowak Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  83. Pach Aleksandra -ZS im KEN w Tymbarku
  84. Pająk Agnieszka -ZS im KEN w Tymbarku
  85. Potoniec Judyta -ZS im KEN w Tymbarku
  86. Rapacz Julia -ZS im KEN w Tymbarku
  87. Rusnak Angelika -ZS im KEN w Tymbarku
  88. Rzadkosz Anna -ZS im KEN w Tymbarku
  89. Węgrzyn Faustyna -ZS im KEN w Tymbarku
  90. Zoń Patrycja -ZS im KEN w Tymbarku
  91. Żyraldo Angelika -ZS im KEN w Tymbarku
  92. Drobna Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  93. Mozdyniewicz Bożena -ZS im KEN w Tymbarku
  94. Rapacz Gabriela -ZS im KEN w Tymbarku
  95. Rozwadowska Paulina -ZS im KEN w Tymbarku
  96. Szetner Marta -ZS im KEN w Tymbarku
  97. Biernat Ewa -ZS im KEN w Tymbarku
  98. Dziedzic Angelika -ZS im KEN w Tymbarku
  99. Frey Julia -ZS im KEN w Tymbarku
  100. Joniec Małgorzata -ZS im KEN w Tymbarku
  101. Kobylarczyk Maria -ZS im KEN w Tymbarku
  102. Gawron Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  103. Krawczyk Beata -ZS im KEN w Tymbarku
  104. Lis Dobrosława -ZS im KEN w Tymbarku
  105. Macioł Izabela -ZS im KEN w Tymbarku
  106. Waksmundzka Agnieszka -ZS im KEN w Tymbarku
  107. Zoń Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  108. Cudzich Magdalena -ZS im KEN w Tymbarku
  109. Gomólak Aleksandra -ZS im KEN w Tymbarku
  110. Kaniasta Klaudia -ZS im KEN w Tymbarku
  111. Kita Alicja -ZS im KEN w Tymbarku
  112. Lach Amelia -ZS im KEN w Tymbarku
  113. Piekarczyk Sylwia -ZS im KEN w Tymbarku
  114. Wolwowicz Daria -ZS im KEN w Tymbarku
  115. Zajda Kinga -ZS im KEN w Tymbarku
  116. Bukowiec Natalia -ZS im KEN w Tymbarku
  117. Jawor Nicole -ZS im KEN w Tymbarku
  118. Piwowarczyk Emilia -ZS im KEN w Tymbarku
  119. Dudzik Sandra -ZS im KEN w Tymbarku
  120. Galica Wioleta -ZS im KEN w Tymbarku
  121. Kędroń Natalia -ZS im KEN w Tymbarku
  122. Odziomek Natalia -ZS im KEN w Tymbarku
  123. Papież Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  124. Półtorak Magdalena -ZS im KEN w Tymbarku
  125. Sikora Angelika -ZS im KEN w Tymbarku
  126. Szewczyk Marta -ZS im KEN w Tymbarku
  127. Witos Patrycja -ZS im KEN w Tymbarku
  128. Wrona Wiktoria -ZS im KEN w Tymbarku
  129. Zarycka Katarzyna -ZS im KEN w Tymbarku
  130. Buszta Anastazja -ZS im KEN w Tymbarku
  131. Grucel Julia -ZS im KEN w Tymbarku
  132. Grzędziak Aleksandra -ZS im KEN w Tymbarku
  133. Judka Sara -ZS im KEN w Tymbarku
  134. Mikołajczyk Angelika -ZS im KEN w Tymbarku
  135. Niedojad Aleksandra -ZS im KEN w Tymbarku
  136. Ociepka Natalia -ZS im KEN w Tymbarku
  137. Opioła Natalia -ZS im KEN w Tymbarku
  138. Ptaszek Natalia -ZS im KEN w Tymbarku
  139. Puchała Oliwia -ZS im KEN w Tymbarku
  140. Śliwa Aleksandra -ZS im KEN w Tymbarku
  141. Wójtowicz Anna -ZS im KEN w Tymbarku
  142. Leńczuk Kamila -ZS im KEN w Tymbarku
  143. Rapacz Paulina-ZS im KEN w Tymbarku
  144. Chrobak Anna -ZS im KEN w Tymbarku
  145. Furtak Oliwia -ZS im KEN w Tymbarku
  146. Juszczak Marlena -ZS im KEN w Tymbarku
  147. Kondaszuk Julia -ZS im KEN w Tymbarku
  148. Malec Monika -ZS im KEN w Tymbarku
  149. Palacz Julia -ZS im KEN w Tymbarku
  150. Pyrz Aneta -ZS im KEN w Tymbarku
  151. Ślusarczyk Amelia -ZS im KEN w Tymbarku
  152. Wójcik Inez -ZS im KEN w Tymbarku

Barbara Rakoczy

Krzysztof Przechrzta

Stanisław Opach

Skip to content