Strzelcy w Wirtualnym Bieg Niepodległości

Jednostka Strzelecka nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS „Strzelec” OSW w Tymbarku z okazji przypadającej 102 rocznicy Odzyskania Niepodległości była organizatorem wirtualnego Biegu Niepodległości. W biegu uczestniczyło 17 strzelców wśród których był pomysłodawca akcji starszy chorąży ZS Stanisław Opach, szef szkolenia wojskowego w jednostce tymbarskiego Strzelca.

Każdy uczestnik zobowiązany był  do pokonania w dniach 11-15 listopada 2020 roku dystansu minimum 5 kilometrów (biegiem, nordicwalking, chód, rower) w dowolnym miejscu oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie do dowódców  zdjęcia lub printscreen z aplikacji lub zegarka (np. Adidas Runing).

Bieg ukończyli strzelcy będący uczniami klas wojskowych Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku:

1. st. chor. ZS Stanisław Opach

2. drużynowa ZS Paulina Witos – III b

3. Klaudia Bryl – I b

4. Oskar Sajdak – I b

5. Krystian Mucha – II b

6. Kaja Musiał  – I a

7. Jakub Kuźniar – I b

8. Hubert Steskal – I c

9. Emilia Tynus – II d

10. Natalia Napora – I c

11. Bartosik Aleksandra – II e

12. Amelia Merwart – I b

13. Beata Hanusiak  – II e

14. Natalia Bielska – I c

15. Maksymilian Wszołek – II c

16. Oliwia Kosmal  – II d

17. Karolina Słowiak II d

Robert Nowak

Skip to content