Złaz na Golcowie

Z okazji 50 – lecia utworzenia Koła Przewodników w Oddziale PTTK   w Limanowej odbył się Złaz na Golcowie. Uroczystość uświetniła Msza Święta przy Kapliczce Przewodników. Jubileusz był okazją do spotkania się i powrotu do minionych zdarzeń. Występy gości i osób związanych z  działalnością Oddziału PTTK w Limanowej odświeżyły w uczestnikach złazu wiele sytuacji i przybliżyły wspomnienia o ludziach zasłużonych dla działalności Limanowskiego PPTK.

W dalszej części uroczystości  została odsłonięta pamiątkowa tablica ufundowana na tę okazję  przez obecny zarząd Oddziału PTTK.  Moment odsłonięcia był okazją do zaciągnięcia warty honorowej przez młodzież  tymbarskiego strzelca z klas mundurowych Zespołu Szkól – informuje starszy chorąży ZS Stanisław Opach, szef szkolenia wojskowego w Jednostce Strzeleckiej nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS “Strzelec” OSW w Tymbarku.

Skip to content