Egzamin praktyczny z przysposobienia wojskowego

W dniu 23.09.2020 r. Klasa III b odbył się egzamin praktyczny z przysposobienia wojskowego.

W tym samym dniu młodzież z Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku oraz drużyny ze szkół podstawowych w Skrzydlnej i Stróży rywalizowały w zawodach strzeleckich z kbks-u na strzelnicy LOK w Limanowej w 80. rocznicę Zbrodni Katyńskiej zorganizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2020 r.

Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

W kategorii szkół średnich najlepszymi strzelcami okazali się:

1. Gąsienica-Bednarz Wawrzyniec

2. Gacek Kamil

3. Rozwadowska Paulina

Po strzelaniu, złożeniu sprzętu w szkole i obiedzie dalsza część zajęć prowadzona była w terenie pod Łopieniem. Częścią składową egzaminu był przemarsz z elementami taktyki w terenie górskim oraz survival z rozpalaniem ogniska włącznie.

Skip to content