KOMUNIKAT !!!

Szanowni Rodzice, decyzją administracyjną Starosty Powiatu Limanowskiego Internat Zespołu Szkól im. KEN w Tymbarku ma zostać przygotowany jako zabezpieczenie na potrzeby ewentualnej kwarantanny dla Polaków powracających z zagranicy. W związku tym musimy podjąć działania aby rzeczy młodzieży pozostawione w pokojach zapakować i zabezpieczyć w pomieszczeniach do tego przygotowanych, pozostawiając puste pokoje na potrzeby sztabu kryzysowego. Wszystkie rzeczy młodzieży będą pakowane w obecności nauczycieli opiekunów poszczególnych grup i odpowiednio opisane. Nie ma w tej chwili możliwości zabierania ich do domu. Bezwzględnie należy przestrzegać zasad kwarantanny i pozostawać w domu. Rzeczy pozostawione nie będą narażane na działania innych  osób czy zakażeń. Młodzież po powrocie do szkoły i internatu będzie sobie odbierać z depozytu pozostawione mienie. Wszystkie nasze obecne działania prowadzone są pod nadzorem Stacji Sanepidu. Prosimy Wszystkich o wyrozumiałość i rozwagę w działaniu.

Kierownik Internatu Józef Banach

Skip to content