KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !!!

Szanowni Rodzice informujemy, że od dnia 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku (tj. środa) zostaną zawieszone zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w naszej szkole. MŁODZIEŻ POWINNA BEZWZGLĘDNIE POZOSTAĆ W DOMU !!!

Proszę zadbać o bezpieczeństwo dzieci w czasie pobytu w domu oraz unikanie dużych skupisk ludzi (tj. komunikacja publiczna, kina, centra handlowe i inne).

Proszę zachęcić młodzież do czytania książek, powtarzania materiału i korzystania z materiałów dydaktycznych zamieszczonych na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodręczniki.pl oraz materiałów zamieszczonych na stronie internetowej szkoły.

Zachęcamy także do stosowania się do zaleceń i komunikatów zamieszczonych na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Rodzice uczniów mieszkających w internacie – informujemy, że internat ZS będzie pracował także dnia 12 marca 2020 roku (czwartek), aby umożliwić uczniom spokojne, bezpieczne dotarcie do domu.

Skip to content