Zwyciężyli w konkursie wiedzy pożarniczej

Hubert Łukasik 1b, Mariusz Włodarczyk 2b i Kacper Gumula 1e z klas mundurowych Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku, w kategorii szkół średnich zwyciężyli w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „Młodzież zapobiega pożarom”.

Eliminacje gminne zorganizowano w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymbarku. Turniej przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy pisemny test składający się z 40 pytań, który pozwolił wyłonić po pięciu finalistów w każdej grupie wiekowej. W drugim etapie uczestnicy odpowiadali na 5 pytań zawartych w losowanych zestawach. Po dwie osoby z każdej grupy wiekowej reprezentować będą gminę Tymbark w eliminacjach szczebla powiatow

Komisji sędziowskiej przewodniczył st. kpt. Dariusz Molek z KP PSP w Limanowej.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy w Tymbarku, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tymbarku, OSP Tymbark.

Nagrody zwycięzcom wręczali wójt gminy Tymbark Paweł Ptaszek. Prezes zarządu Gminnego OSP w Tymbarku i druh Zbigniew Kaptur, komendant gminny straży pożarnej. Smaczny posiłek dla uczestników turnieju ufundował Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tymbarku.

Skip to content