Jesień w bibliotece

Zwycięzcami pierwszych w tym roku październikowych rozgryweczek w krzyżóweczki zostali uczniowie z 1 A : Waksmundzka Aga i Kopeć Andrzej. Brawo!!! Udział wzięło 14 uczniów.

W rozgryweczkach listopadowych wzięło udział 10 licealistów. Cieszymy się, że dołączają do nas Pierwszaki. Tym razem zwyciężył duet z 3B – Gabrysia i Klaudia. Gratulacje!

W związku z przypadającym 25 listopada Światowym Dniem Pluszowego Misia, uczniowie naszej szkoły odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Tymbarku. Tym razem czytali swoim młodszym kolegom o przygodach dwóch najsłynniejszych misiów: Puchatka i Uszatka. Dzieciaki chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez licealistów i wszyscy świetnie się bawili. Bibliotekarka pani Irena Zwierczyk gorąco nam podziękowała i zaprosiła na kolejne wspólne czytanie. W akcji wzięli udział uczniowie 1E: Ola Bartosik, Beata  Hanusiak, Bartosz Bednarz, Karol Biłos, Kacper Gumula i Szymek  Woźniak.

W Mikołajkowym Turnieju Sudoku udział wzięło 15 uczniów i nasza woźna pani Danusia. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas pierwszych. Rywalizacja była zacięta. Miejsce I zdobył Szymon Woźniak z 1E, miejsce II  wywalczyły: Alicja Szczurowska z  1B i Maria Woźniak z 3A,  miejsce III przypadło Dawidowi Kaczorowskiemu z 1B. Gratulujemy i już teraz zapraszamy na walentynkowy turniej sudoku.

Skip to content