Szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców

Tradycyjnie w miesiącu październiku odbywają się w Zespole Szkół w Tymbarku – Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. 15 października mieliśmy przyjemność oglądać zmagania uczestników, którzy walczyli o miano najlepszej tenisistki i tenisisty stołowego w naszym liceum. W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział 27 chłopców oraz 7 dziewcząt. Ich celem było jedno – zwycięstwo w każdym meczu.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 12:00 i były rozgrywane systemem do dwóch przegranych w kategorii chłopców i dziewcząt. Turniej, pomimo tego, iż był rywalizacją i zaciętą walką przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Po trzech godzinach zmagań zwycięzcy zostali wyłonieni. W tym roku zwyciężyli: w kategorii dziewcząt – Oliwia Grzyb z klasy Id  a w kategorii chłopców – Kacper Kuzar z klasy III a.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.

Wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce – Oliwia Grzyb(klasa I D)

II miejsce – Wiktoria Grzyb (klasa II A)

III miejsce – Wioletta Galica (klasa I C)

Chłopcy:

I miejsce – Kacper Kuzar (klasa III A)

II miejsce – Radosław Żółtek (klasa II B)

III miejsce – Dawid Szlehuber (klasa III B)

Skip to content