Narodowe Święto Niepodległości

Tradycją naszej szkoły jest udział uczniów w środowiskowych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku odzyskanie niepodległości świętowaliśmy na Chyszówkach, w Tymbarku oraz w Łososinie Górnej przy Pomniku Legionistów. Podczas uroczystości na Chyszówkach, przy pomnikach Marszałka Józefa Piłsudskiego i Edwarda Rydza – Śmigłego szkołę reprezentowali uczniowie klasy II b oraz z klas pierwszych wojskowych. Honorową wartę przy pomniku upamiętniającym I wojnę światową pełniła młodzież z klasy II b. Apel poległych przeprowadził Dawid Miśkowiec, uczeń klasy III b.
Na uroczystościach w Tymbarku szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych wojskowych i policyjnych oraz Strzelcy z JS 2007 im. kapitana Tadeusza Paolone w Tymbarku.

Galerie zdjęć z uroczystości: Tymbark, Chyszówki (1/3), Chyszówki (2/3), Chyszówki (3/3).

Skip to content