Łucja Poręba najlepsza w Powiatowym konkursie wiedzy o ochronie przyrody!!!

24 października w Starostwie Powiatowym w Limanowej zostały wręczone nagrody w  Powiatowym konkursie wiedzy o ochronie przyrody. Konkurs realizowany był w ramach Programu edukacji ekologicznej społeczeństwa w Powiecie Limanowskim 2019, dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Komisja Konkursowa na czele ze Starostą  Mieczysławem Urygą postanowiła nagrodzić 27 laureatów konkursu zgodnie z uzyskaną punktacją. W konkursie wzięło udział łącznie 106 uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Najwyższy wynik w kategorii szkoły średnie uzyskała Łucja Poręba z klasy III c, a Klaudia Kruczek z klasy II a otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy !!!

Skip to content