Nowy Rok Szkolny 2019/2020

Dnia 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W kościele parafialnym w Tymbarku odbyła się uroczysta msza święta, a po niej akademia w budynku szkoły.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to nowe wyzwania dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie klas pierwszych dopiero rozpoczynają swoją nową drogę edukacyjną, a maturzyści stoją przed zadaniem, jakim jest przygotowanie się do egzaminu dojrzałości, podjęcia studiów lub pracy zawodowej. Kolejny rok szkolny to dla uczniów możliwość udziału w wielu nowych projektach i przedsięwzięciach o charakterze naukowym, kulturalnym i społecznym. O tych wszystkich planach na nowy rok szkolny mówiła w swoim wystąpieniu Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek. 

Zapraszamy do galerii zdjęć na szkolnym profilu na Facebooku.

Skip to content