Wizyta studentów – wolontariuszy

Kolejny już raz naszą szkołę odwiedzili studenci – wolontariusze. Tym razem gościliśmy: Raneem z Jordanii, Carla z Teksasu, Daniela z Brazylii i Braga ze Sri Lanki. Młodzież  od razu nawiązała bardzo dobry kontakt z naszymi gośćmi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Najpierw nasi goście przedstawili krótkie prezentacje na temat swoich krajów, a potem uczniowie zadawali pytania na interesujące ich tematy. Rozmawialiśmy o polityce, muzyce, kuchni i wielu jeszcze innych ciekawych sprawach. Taka forma zajęć bardzo przypadła do gusty naszym uczniom  i mamy nadzieję na więcej tego typu spotkań. Wolontariusze przebywają na praktykach w zaprzyjaźnionym z naszą szkołą Niepublicznym Przedszkolu “U Cioci Agatki” i właśnie dzięki  pani Agacie Kęsce mogli nas odwiedzić. W podziękowaniu za  wizytę uczniowie zaśpiewali   studentom gromkie “Sto lat.”

Studenci odwiedzili nas także podczas Dnia Otwartego i spróbowali swoich sił na strzelnicy szkolnej pod okiem płłk Dariusza Gizickiego.

Skip to content