Święto Wiosny w naszej szkole

21 marca w naszej szkole tradycyjnie uroczyście witaliśmy wiosnę, której nadejścia wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy. Wiosennie było nie tylko za oknem, ale również w budynku, po którego korytarzach przemykali wyjątkowo kolorowo ubrani uczniowie. Specjalnie z tej okazji przeprowadzone zostały liczne konkursy. Konkurs fotograficzny pt.”Wiosna w obiektywie” wygrała Bożena Mozdyniewicz z klasy Ib, drugie miejsce zajęła Maria Woźniak z klasy IIa, a trzecie Krystian Nowak z klasy IIIa. W turnieju poetyckim „ Wiosna w liryce” pierwsze miejsce zajęła Maria Woźniak z klasy IIa, drugie miejsce otrzymał Dariusz Niedojad z klasy Ia, natomiast Karolina Chlipała z klasy IIa i Wiesław Kowalczyk z klasy IIc zajęli ex aequo trzecie miejsce. Konkurs na najciekawsze przebranie Pani Wiosny wygrała Weronika Rusin z klasy IIc, drugie miejsce zajęła Patrycja Prusak z klasy IIIc, trzecie miejsce otrzymały Alicja i Patrycja Solus z klasy IIa. W kategorii najciekawsze przebranie i frekwencja klasy, pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy Ib. Wszyscy uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni upominkami. Na przerwach rozbrzmiewała muzyka w wykonaniu zespołu w składzie: Barbara Domek z klasy Ia– wokal, Wiktoria Grzyb –z klasy Ia – wokal, Dariusz Niedojad z klasy Ia – gitara, Łukasz Duda z klasy IIIa – gitara.