Szkolne eliminacje 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Dnia 21 lutego 2019 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs przeprowadzany jest w formie czterech turniejów: recytatorskim, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora, wywiedzione ze słowa. Jury konkursu w składzie: mgr Dorota Dunikowska, mgr Lucyna Woźniak i mgr Małgorzata Kulig dokonało oceny prezentacji według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja utworu, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

W eliminacjach wzięło udział 12 uczniów. Finalistami zostali:

Karolina Lassak – I miejsce

Krystyna Staszel – II miejsce

Radosław Żółtek – III miejsce

oraz Bożena Mozdyniewicz – Wyróżnienie.

Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować szkołę w eliminacjach powiatowych. Życzymy powodzenia.


Skip to content