Studniówka 2019

W dniu 19 stycznia 2019 roku zgodnie z tradycją uczniowie klas maturalnych w Tymbarku bawili się na swoim balu studniówkowym w pensjonacie “Wesoła” w Limanowej.  Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni Goście: Poseł na Sejm RP – Pan Wiesław Janczyk, Starosta Limanowski  – Pan Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Zespołu Szkół – Pani Jolanta Dunikowska – Wszołek, Wychowawcy klas maturalnych, Nauczyciele i Rodzice.

Zanim rozpoczął się bal zgromadzeni minutą ciszy uczcili pamięć Pana Pawła Adamowicza – prezydenta Gdańska. 

Pani Dyrektor oraz zaproszeni Goście wygłosili mowy powitalne, po czym w towarzystwie uczniów wraz z osobami towarzyszącymi zatańczyli tradycyjnego poloneza. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do białego rana.

Teraz pozostało już tylko wielkie odliczanie do egzaminu maturalnego.

Skip to content