I Etap międzyszkolnego konkursu lingwistycznego “Duet”

W dniu30.01.2019 roku w naszej szkole odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego “Duet”.

W konkursie wzięło udział dwudziestu dwóch uczniów z klas o profilu policyjnym i wojskowym: Angelika Żyraldo kl. Ia, Agnieszka Pająk kl.Ia, Gabriela Klikuszewska kl. Ia, Patrycja Zoń kl.Ia, Angelika Rusnak kl.Ia, Justyna Ryś kl.Ia, Wiktoria Grzyb kl.Ia, Dariusz Niedojad kl.Ia, Daniel Rydz kl.Ia, Dominik Smoleń kl.Ia, Gabriela Rapacz kl.Ib, Sabina Wilczek kl.Ib, Sebastian Czech kl. Ib, Paulina Witos, kl.Ib, Mateusz Aksamit kl.2c, Adrian Kowalczyk kl.IIc, Bartłomiej Zając klIc, Robert Syrek kl.IIc, Natalia Bafia kl.IIIa, Dawid Wiewiórski kl.IIIa, Katarzyna Gajewska kl.IIIb, Jakub Mrowiński kl.IIIb,

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie w zakresie dwóch języków obcych – języka angielskiego oraz języka niemieckiego.

II etap konkursu odbędzie się 26 lutego 2009 roku w Instytucie Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu.

Celem konkursu jest przede wszystkim promowanie i popularyzowanie języków obcych, motywowanie uczniów do doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz stwarzanie uczniom możliwości współzawodnictwa w zakresie umiejętności lingwistycznych.

Wszystkim uczestnikom życzymy wysokich wyników.

Skip to content