Sukcesy w powiatowym konkursie wiedzy – nie daj szansy AIDS

Łucja Poręba z klasy II c zajęła II miejsce a Katarzyna Król z klasy II a miejsce trzecie w  powiatowym konkursie wiedzy „Nie daj szansy AIDS”. Organizatorem przedsięwzięcia była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Limanowej we współpracy: ze Starostwem Powiatowym w Limanowej, Biblioteką Pedagogiczną w Limanowej oraz Zespołem Szkół Nr 1 w Limanowej. Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi, a nagrody dla zwycięzców ufundował Powiat Limanowski. Konkurs odbył się 12 grudnia br. w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej. 

Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z 6 szkół ponadpodstawowych powiatu limanowskiego. Młodzież musiała zmierzyć się z testem wiedzy z zakresu problematyki HIV/AIDS. Konkurs miał na celu zainteresowanie młodych ludzi problematyką HIV/AIDS, podniesienie poziomu wiedzy oraz kształtowanie zachowani sprzyjających uniknięciu zakażenia HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Skip to content