Grób Twój w odległej gdzieś krainie – konkurs plastyczny

Grób twój w odległej gdzieś krainie – to temat konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Tymbark zorganizowanego w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości, zakończenia I Wojny Światowej oraz upamiętnienia Bitwy Limanowskiej / 8-12 grudnia 1914 r. / W etapie gminnym konkursu udział wzięło 15 uczestników, a jury powołane przez organizatorów którymi byli: Jednostka Strzelecka nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS “Strzelec” OSW w Tymbarku i Urząd Gminy w Tymbarku postanowiło przyznać następujące miejsca:

IV. grupa szkoły ponadpodstawowe:

1. Sabina Wilczek,

2. Izabella Jurkowska i Kacper Krajewski,

3. Anna Żelazny i Martyna Marszałek – wszyscy z Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.

Podsumowanie konkursu nastąpiło w siedzibie Urzędu Gminy w Tymbarku w dniu 18 grudnia 2018 roku, a nagrody ufundowane przez IPN w Warszawie zwycięzcom wręczył wójt gminy Tymbark Paweł Ptaszek.

Skip to content