Strzelali dla Niepodległej

Dnia 21.11.2018 r. odbyły się zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości oraz podsumowanie Ligii Strzeleckiej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości na strzelnicy Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji  Narodowej w Tymbarku.
Uczestnicy Ligii od lutego do listopada spotkali się 10 razy i każdy uczestnik oddawał 10 strzałów z broni sportowej.

Spotkania te odbywały się na strzelnicy LOK zamkniętej i otwartej w Limanowej oraz na strzelnicy ZS w Tymbarku.

Dziękuję bardzo wszystkim ,tym którzy pomagali w organizacji zajęć i zawodów, towarzyszyli przez cały rok uczestnicząc w treningach, zawodach i Lidze oraz tym dzięki którym zwycięscy mogli być uhonorowani pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi.
W szczególności dziękuję :

  • wójtowi Gminy Tymbark Pawłowi Ptaszkowi ,
  • dyrektorom szkół: p. mgr Jolancie Dunikowskiej – Wszołek, p. mgr Marzenie Haszczyc oraz p. mgr Tomaszowi Zielińskiemu,
  • p. Zofii Dudzie skarbnikowi Gminy Tymbark,
  • sędziom i terenerom : śp. Wojtkowi Struzikowi na ręce żony Anny Franczyk – Struzik, Leszkowi Lachowi, Bogdanowi Kicie, płk Janowi Dominikowi, ppłk Dariuszowi Gizickiemu,
  • p. Małgorzacie Kulig, p. Robertowi Nowakowi, p. Kindze Urbańskiej,
  • rodzicom, opiekunom dzieci młodzieży ze szkół, uczniom klas mundurowych.

Gratuluję zwycięzcom i zapraszam do udziału w treningach oraz zawodach w nowym roku 2019 – tym.
Zwycięzcy zawodów strzeleckich z okazji Święta Niepodległości

  • kategoria 2006 i młodsi:
Katarzyna Kasperska86 pktSP TymbarkI miejsceBartłomiej Pach83 pktSP Tymbark
Kinga WawrzyniakSP TymbarkII miejscePrzemysław RyśSP Podłopień
Emilia KęskaSP PodłopieńIII miejsceTomasz PiaskowySP Podłopień
  • kategoria 2003-2005 :
Julia Surdziel78 pktNG PiekiełkoI miejsceIgnacy Kurek78 pktNSP Piekiełko
Urszula CzyrnekSP TymbarkII miejsceDawid BubulaNSP Piekiełko
Zuzanna KęskaSP PodłopieńIII miejsceFranciszek ŚliwaNG Piekiełko
  • kategoria 1999-2002 :

I miejsce Dawid Milaniak – 88 pkt

II miejsce Aleksandra Bulanda

III miejsce Adrian Drabik

  • OPEN :

I miejsce Rafał Kasperski – 83 pkt

II miejsce Grzegorz Surdziel

III miejsce Grzegorz Kęska

  • Drużyny rocznik 2006 i młodsi :

I miejsce

Drużyna SP Tymbark – 212 pkt w składzie: Wojciech Czyrnek, Mateusz Matląg

Bartłomiej Pach

II miejsce

Drużyna SP Podłopień – 169 pkt w składzie: Emilia Kęska, Przemysław Ryś ,

Kamil Bogacz

III miejsce

Drużyna SP Tymbark – 148 pkt w składzie: Katarzyna Kasperska, Kinga Wawrzyniak

  • Drużyny rocznik 2003-2005 :

I miejsce

Drużyna NSP Piekiełko – 199 pkt w składzie: Dawid Bubula, Karol Kapturkiewicz,

Ignacy Kurek

II miejsce

Drużyna NG Piekiełko –198 pkt w składzie: Agata Rusnak, Julia Surdziel ,

Filip Bednarczyk

III miejsce

Drużyna SP Tymbark – 163 pkt w składzie: Urszula Czyrnek, Krzysztof Bulanda,

Jakub Śmiech

ZWYCIĘZCY LIGII STRZELECKIEJ Z OKAZJI 100- LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

  • kategoria 2005 i młodsi :
Katarzyna Kasperska I miejsceWojciech Czyrnek 
Urszula Czyrnek II miejsceBartłomiej Pach 
Emilia Górka III miejscePiotr Ptaszek 
  • kategoria 2002-2004 :
Kinga Kapturkiewicz I miejsceKrystian Guzik
Aleksandra KęskaII miejsceDawid Bubula 
Agata RusnakIII miejsceKrzysztof Bulanda
  • kategoria 2001-1999 :
Aleksandra Bulanda I miejsceKacper Kordeczka
Karolina Kasperska II miejsce 
Małgorzata Wagner III miejsce 
  • Kategoria OPEN :Anna Kasperska I miejsceRafał KasperskiJolanta Berdychowska II miejsceJacek Czyrnek  III miejsceGrzegorz Kęska
  • Kategoria Rodzinna :

I miejsce Rodzina Kasperskich : Anna , Karolina, Katarzyna, Rafał

II miejsce Rodzina Czyrnków : Urszula, Wojciech, Jacek

III miejsce Rodzina Kęsków : Aleksandra, Zuzanna, Grzegorz

tekst: Barbara Janczy