Spotkanie po latach…

W dniu 23 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku spotkali się absolwenci Technikum i Zasadniczej Szkoły Przemysłu Spożywczego z roku 1978. W spotkaniu uczestniczyli także ówczesny dyrektor Pan Tadeusz Niezabitowski, wychowawca klasy Pan Kazimierz Czyrnek oraz ówczesny kierownik internatu Pani Helena Wojtas. Obecni byli również nauczyciele uczący: Pani Maria Bernert, Pani Barbara Urbańska, Pani Bogusława Krzyżak, Pani Józefa Atłas oraz Pan Jan Plata. W spotkaniu uczestniczyła ponadto Pani Jolanta Dunikowska – Wszołek dyrektor Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Tymbarku, po której absolwenci przeszli na cmentarz parafialny. Rocznicowy zjazd w budynku szkoły rozpoczął się lekcją wychowawczą po latach, potem przyszedł czas na wspominanie szkolnych lat i zdawanie relacji o obecnej pracy zawodowej i życiu osobistym.

Atmosfera spotkania była wspaniała, pełna wzruszeń i radości z możliwości kontaktu z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami z klasy. Absolwenci ze wzruszeniem podziwiali swoje odnowione tablo.

Skip to content