Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca 2018 roku miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017 – 2018. Cała społeczność szkolna, zgodnie z tradycją, spotkała się najpierw w kościele parafialnym w Tymbarku, aby uczestniczyć we mszy świętej. Kolejnym punktem tego wyjątkowego dnia była akademia na sali gimnastycznej w budynku szkoły.

Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2017 – 2018. W swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów oraz podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.
W trakcie akademii pożegnaliśmy również odchodzącego na emeryturę pana płk Jana Dominika, nauczyciela przedmiotu przysposobienie wojskowe.

W trakcie akademii świadectwa z wyróżnieniem odebrali uczniowie klas wojskowych i policyjnych. Wyróżnieni zostali również uczniowie zaangażowani w pracę Samorządu Uczniowskiego, Młodzieżowej Rady Internatu, Grupy Wolontariatu Otwarte Serce, Organizacji Społeczno – Wychowawczej Strzelec. Zostały również wręczone nagrody za udział w licznych konkursach przedmiotowych. Nauczyciele odebrali dyplomy za realizację w szkole projektów.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas drugich o profilu wojskowym jest równocześnie końcem szkolenia wojskowego. Z tej okazji uczniowie otrzymali Certyfikaty poświadczające zrealizowanie szkolenia wojskowego zgodnie z programem klasy wojskowej. Certyfikaty dla wyróżniających się uczniów zostały wręczone przez Panią Dyrektor Jolantę Dunikowską- Wszołek i pułkownika Jana Dominika.

Na zakończenie tej radosnej uroczystości uczniowie podziękowali swoim Wychowawcom i Nauczycielom za całoroczny trud nauczania i wychowania.

Zapraszamy do galerii zdjęć na Facebooku.

Skip to content