Sukcesy uczniów w konkursach w tematyce proobronnej

Uczniowie klas wojskowych naszej szkoły zostali wyróżnieni w dwóch znaczących konkursach o tematyce proobronnej.

Faustyna Rybka, nasza tegoroczna absolwentka otrzymała Wyróżnienie w drugiej edycji Ogólnopolskiego konkursu “Zoom na proobronność”. Był on organizowany przez Biuro do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej i adresowany do członków organizacji proobronnych i uczniów klas mundurowych. Zgłoszone do konkursu prace miały poruszać tematykę proobronną, edukacji obronnej lub wychowania patriotycznego.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie Biura do Spraw Proobronnych.

Tomasz Sasiński, Aleksandra Filipek i Aneta Pawlikowska również otrzymali Wyróżnienia w finale XIII edycji Konkursu Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym Konfliktów Zbrojnych im. prof. Andrzeja Pankowicza. Więcej informacji i zdjęć dostępnych jest tutaj.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy kolejnych sukcesów. 

Skip to content