Czerwiec w Bibliotece

3 Dyktando szkolne
W tegorocznym dyktandzie o “Pióro Dyrektor Szkoły” udział wzięło 23 uczniów. Pierwsze miejsce zajął Robert Syrek uczeń 1C. Robert napisał dyktando bezbłędnie. Brawo!!! Drugie miejsce zajęły (popełniając 1 błąd), ex æquo dziewczyny: Sylwia Kolaniak (2A) i Gabriela Cachro (1B). Miejsce 3 przypadło Katarzynie Gradek (2C) – 2 błędy.Kolejne dyktando już za rok:)

Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka w bibliotece po raz trzeci zorganizowano “Tydzień gier planszowych”. W tym roku najwięcej emocji dostarczyła nam gra “Tempo”.

Strefa Kibica
Z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożej, w bibliotece utworzono strefę kibica. Kilku śmiałków spróbowało nawet przewidzieć wyniki meczów naszej reprezentacji. Mecz Polska-Senegal już 19 czerwca. Trzymajmy kciuki:)

Skip to content