Luty w Bibliotece

Rozgryweczki w krzyżóweczki

W tłusty czwartek odbyły się kolejne rozgryweczki. Aż 12 osób stanęło do rywalizacji. Tym razem wygrały dziewczęta z 1B – Klaudia Rusnak i Gabrysia Cachro. Gratulujemy:))) Dziewczęta nagrodzone zostały pączkami z czekoladą a pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.

Walentynki w bibliotece

Z okazji święta zakochanych w bibliotece zorganizowano gazetkę “Nauczyciele i pracownicy szkoły polecają książki na Walentynki”. Na czytelników czekały prezenty – biblioteczne miłosne bestsellery, które rozeszły się jak świeże bułeczki:)))

Biblioteka ogłosiła też konkurs na wiersz, fraszkę lub miłosną rymowankę. Na konkurs wpłynęło 6 wierszy.Trudno było wybrać jeden z nich, dlatego też ich autorzy Marysia i Wiesiek zajęli równorzędne I miejsce. BRAWO!

Skip to content