Studniówka 2018

W dniu 3 lutego 2018 roku uczniowie klas maturalnych  w Tymbarku bawili się na swoim balu studniówkowym. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni Goście: Poseł na Sejm RP Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów – Pan Wiesław Janczyk, Starosta Limanowski – Pan Jan Puchała, Wicestarosta – Pan Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Zespołu Szkół – Pani Jolanta Dunikowska – Wszołek, Wychowawcy klas maturalnych, Nauczyciele i Rodzice.  

Pani Dyrektor oraz zaproszeni Goście wygłosili mowy powitalne, po czym w towarzystwie uczniów wraz z osobami towarzyszącymi zatańczyli tradycyjnego poloneza. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do białego rana. 

Teraz pozostało już tylko wielkie odliczanie do egzaminu maturalnego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na szkolnym profilu na Facebooku.

Skip to content