Sukcesy w konkursach kolęd i pastorałek

W ostatni weekend stycznia zespół muzyczny z internatu wziął udział w dwóch konkursach kolęd i pastorałek. W Tymbarku było to TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE, a na Pasierbcu festiwal MALEŃKIEMU JEZUSOWI. W sobotę 27 stycznia odbywały się przesłuchania, zaś w niedzielę 28 stycznia występy laureatów. 

Na Pasierbcu w kategorii solistów Weronika Łukaszczyk z klasy Ic zajęła II miejsce, a zespół w składzie: Weronika Łukaszczyk, Karolina Lassak i Krystyna Staszel również wyśpiewał II miejsce. Natomiast w Tymbarku dziewczęta były bezkonkurencyjne. W kategorii solistów Weronika zdobyła I miejsce, a zespół otrzymał Grand Prix konkursu.

Naszym dziewczętom serdecznie gratulujemy, życzymy radości ze śpiewania i wielu kolejnych sukcesów !!!

Relację z występów na Pasierbcu można obejrzeć również na szkolnym profilu na Facebooku.

Skip to content