Szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców

Tradycyjnie w miesiącu listopadzie odbywają się w Zespole Szkół w Tymbarku – Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W poniedziałek 13 listopada mieliśmy przyjemność oglądać zmagania uczestników, którzy walczyli o miano najlepszej tenisistki i tenisisty stołowego w naszym liceum. W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział 23 chłopców oraz 5 dziewcząt. Ich celem było jedno – zwycięstwo w każdym meczu.
Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 13:00 i były rozgrywane systemem do dwóch przegranych w kategorii chłopców i systemem „każdy z każdym” w kategorii dziewcząt. Turniej, pomimo tego, iż był rywalizacją i zaciętą walką przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Po dwóch i pół godzinach zmagań zwycięzcy zostali wyłonieni. W tym roku zwyciężyli: w kategorii dziewcząt – Dominika Dyrda z klasy II a a w kategorii chłopców – Jakub Grzyb z klasy II b.

Warto zaznaczyć, że najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach tenisa stołowego szkół ponadgimnazjalnych, które odbędą się w najbliższym czasie. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, życząc dalszych sukcesów w kolejnych etapach rozgrywek, już na etapie międzyszkolnym.
Wyniki:
Dziewczęta:
I miejsce – Oliwia Kita (kl.IIA)
II miejsce – Kita Oliwia (kl. IIA)
III miejsce – Florek Sandra (kl. Ib)
IV miejsce- –Jaworska Marcelina (kl.IIIa)
Chłopcy:
I miejsce – Jakub Grzyb (kl. IIB)
II miejsce – Arkadiusz Kozak (kl. IIIC)
III miejsce – Grzegorz Wąsowicz (kl. IIIC)
IV miejsce – Patryk Kumala (kl.IIIA)

Skip to content