II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym – inspiracje conradowskie

Zuzanna Pachura – uczennica klasy drugiej wojskowej zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Inspiracje conradowskie”. Konkurs zorganizowany był przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie w związku z ustanowieniem roku 2017 Rokiem Conrada i przypadającą 160. rocznicą urodzin pisarza. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół województwa małopolskiego. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 24 listopada w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie po wykładzie dr B. Gryszkiewicza pt. “Conrad u progu XXI wieku”. Wszystkie nadesłane prace stanowić będą część ekspozycji prezentowanej w Wypożyczalni i Pracowni dla Młodzieży od 23 listopada do 31 marca 2018 roku.
W konkursie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły: Anna Żelazny, Martyna Marszałek, Damian Cachro, Szymon Bujas.
Gratulujemy sukcesu naszej uczennicy.

Skip to content